Новини порталу

Як виграти суд

Участь у судовому процесі можна розглядати по різному, юристи та
адвокати Юридичної компанії «Приват юрист» розглядають участь у судовому
процесі як свого роду війну із декількох битв. А саме:


По перше до судового процесу, як і до війни, потрібно підійти з максимально зібраними доказами, які потрібно направити до суду у чітко визначений законом строк і у чітко визначеному законом порядку. Порушення цих двох правил вже заздалегідь визначить програшність судового процесу для сторони яка його починає.

По друге усі докази на які сторона збирається посилатись і використовувати у судовому процесі мають бути зібрані без порушень чинного законодавства, інакше згодом, вже під час судових засідань, вони можуть бути визнані судом недопустимими. Не варто забувати і про належність доказів, це означає, що докази на які ви збираєтесь посилатись у судовому процесі мають чітко стосуватись предмету судової справи та підтверджувати ті чи інші обставини Вашого позову або відзиву на позов.

По третє позовна заява або відзив на позовну заяву має чітко відповідати відповідній статті процесуального кодексу (Цивільний Процесуальний Кодекс, Господарський процесуальний кодекс, Кримінальний процесуальний Кодекс, Кодекс Адміністративного Судочинства України) і містити усі вказані у статті відомості, інакше – Ваш позов Вам повернуть (у гіршому випадку), а у
кращому випадку – нададуть ухвалу суду про усунення недоліків у Вашому позові та зазначать, що саме потрібно виправити. Що стосується відзиву на позовну заяву – то в разі подання відзиву, що не відповідає відповідній статті процесуального кодексу та у порушення строку визначеного судом, відзив може бути судом просто неприйнятим і в подальшому суд прийме рішення лише на підставі доказів, наданих іншою стороною. По четверте усі докази, що Ви бажаєте подати до суду, мають бути супроводжені клопотаннями(знову ж таки форма та зміст клопотання має чітко відповідати відповідній статті відповідного процесуального кодексу) та подані у строк відведений для подачі відзиву на позовну заяву. Докази, що подаються
позивачем по справі мають бути подані разом з позовною заявою, інакше вони взагалі можуть не прийнятись судом.

Це дуже короткий перелік основних правил участі у судовому процесі, якого в обов’язковому порядку дотримуються юристи та адвокати Юридичної Компанії «Приват юрист». Недотримання цих правил обов’язково приведе до програшу у судовому процесі, а виконання, нажаль, не завжди до виграшу, оскільки ситуація постійно змінюється, в тому числі і під час розгляду справи у суді.

Таким чином задля збільшення шансів на виграш у судовому процесі радимо Вам взяти на озброєння дану статтю, а ще краще стати партнером Юридичної Компанії «Приват юрист» і укласти договір про надання правової допомоги. Це якщо й не гарантує перемогу у суді, то принаймні ви розпочнете судовий процес підготовленим, маючи хороші шанси на перемогу.

Контакти

Україна, м. Кривий Ріг, вул. Соборності (Косіора), 35, оф.3 (район Соцміста)

Тел: +38(097) 483 – 52 – 10

facebookhttps://www.facebook.com/privaturist/

facebooku.k.privatlawyer@gmail.com

facebookprivatlawyer