Новини порталу

Визначення місця проживання дитини

визначення місця проживання дитини є важливим питанням яке виникає при розлученні батьків дитини. з ким буде проживати дитина (з батьком чи матір’ю) вирішується батьками добровільно(хоча за законом батьки володіють рівними правами на спілкування з дитиною, перевага надається матері).


Визначення місця проживання дитини є важливим питанням яке виникає при розлученні батьків дитини. З ким буде проживати дитина (з батьком чи матір’ю) вирішується батьками добровільно(хоча за законом батьки володіють рівними правами на спілкування з дитиною, перевага надається матері). В разі неможливості визначити місце проживання дитини існує два варіанти визначення місця проживання дитини компетентними органами: комісією
виконавчого комітету по місцю проживання та судом.

Для визначення місця проживання дитини з батьком, останньому необхідно звертатись із заявами спочатку до виконкому, а в разі незгоди з рішенням виконкому чи невиконання рішення матір’ю дитини – до суду.

Для визначення місця проживання дитини з матір’ю(в разі якщо після розлучення дитина фактично проживає і зареєстрована в помешканні батька), матір має звернутись із заявою спочатку до виконкому, а в разі незгоди з рішенням виконкому чи невиконання рішення батьком дитини – до суду.

Позовну заяву про визначення місця проживання дитини з матір’ю або батьком можуть Вам скласти спеціалісти Юридичної компанії «Приват юрист».
Крім того наші спеціалісти можуть повністю супроводжувати цей процес і досягти необхідного Вам результату.

В будь-якому разі рекомендуємо Вам звернутись до нашої юридичної компанії «Приват юрист» за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Соборності (до перейменування Косіора) будинок 35 офіс 3 для отримання безкоштовної юридичної консультації, або за телефонами зазначеними на нашому веб-сайті.

Контакти

Україна, м. Кривий Ріг, вул. Соборності (Косіора), 35, оф.3 (район Соцміста)

Тел: +38(097) 483 – 52 – 10

facebookhttps://www.facebook.com/privaturist/

facebooku.k.privatlawyer@gmail.com

facebookprivatlawyer